Vrajsa e Shkëlzen Velajt në Vlorë, dyshohet për vetëm një autor

Gjatë mesnatës së mërkurës u vra në Vlorë para derës së shtëpis së tij me 15 plumba, Shkëlzen Velaj.

Policia nuk ka arritur akoma të idenfikojë vraësin, por mësohet se autor mund të ketë qenë vetëm një person, i cili është ndihmuar nga të tjerë jo në vendngjarje.

Kujtojmë se ditën e djeshme, RENEA ka zbarkuar në Vlorë pas atentateve dhe vrasjeve të fundit të ndodhur atje./albeu.com


Shtuar 4.06.2021 10:17