Vjen në jetë fëmija i parë në 2022, është djalë

Vjen në jetë fëmija i parë për Vitin e Ri 2022.

Në 12.01 lindi bebi i parë tek Mbretëresha Geraldinë.

Djali lindi shëndoshë e mirë në minutat e para të 1 Janarit, me peshën 3650 gramë dhe gjatësinë 50 cm. /albeu.com/


Shtuar 1.01.2022 00:30