Vittoria bën dy muaj, Chiara Ferragni poston fotot e bukura të së bijës (FOTO LAJM)

Sot, vajza e blogeres së njohur italiane Chiara Ferragni, festoon dy mujorin e lindjes. Sigurisht, kjo ditë e rëndësishme për Chiarën nuk mund të kalonte pa u festuar.

Blogerja ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet e gjithë familja bashkë dhe një tortë e madhe që mban emrin e vogëlushes.

Nga fotot, duket që edhe Vittoria është rritur goxha dhe çdo ditë që kalon bëhet edhe më e ëmbël./albeu.com

Shtuar 24.05.2021 19:41