Vishej si çun kur ishte e vogël, kush është ish-konkurrentja e Për’puthen në foto?

Falë pamjes së saj tepër tërheqëse, konkurrentja e re Efi ka tërhequr menjëherë vëmendjen e djemve dhe publikut, kur u bë pjesë e “Për’puthen”.

Ajo shfaqej gjithnjë elegante dhe e kuruar në program dhe gjatë takimeve.

Gjtë kohës që ajo ka qenë në Për’puthen, në një bisedë me Albin, Efi rrëfeu se kur ka qenë e vogël dukej si çun: “Më vishte babi gjithmonë si djalë. Flokët i kisha më të shkurtra se tuat. Edhe sjelljen e kisha ashtu”.

Në studio, produksioni, pas këtyre deklaratave, i shfaqi një foto konkurrentes kur ka qenë e vogël, ndërsa Efi tha se dhe tani, në përditshmërinë e saj nuk i pëlqen aspak të vishet me taka apo të bëjë makeup. “Vishem me hoddie, dua të jem sa më rehat”, pati thënë ajo.

Kujtojmë se tashmë Edi është pjesë e realityshowt, Kepi i Tundimeve./albeu.com