Vijon sherri Rene-Denisa, vajza e aktores “sulmon” Kozakun: Përdor djalin për famë

Vijon sherri virtual, Rene-Denisa-Kozak.

Ishte Rene, vajza e aktores Julja Ilirjani ajo e cila fillimisht publikoi një video ku Kozaku i kishte shkruar në Instagram.

Menjëherë pas videos, Denisa iu kundërpërgjigj duke e quajtur veprim të ulët.

Ditën e sotme, Rene, ka postuar një video në Tik Tok, ku edhe pse nuk i përmend emrat Kozakut dhe Denisës, i përgjigjet në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Ajo thotë se videon ku Kozaku i kishte dërguar mesazh e ka nxjerrë pikërisht për të mbrojtur Denisën dhe akuzon Kozakun se përdor djalin e tij të vogël Denaron për famë.


Shtuar 29.11.2023 10:38