VIDEO/ PSG nuk ndalon as me 10 lojtarë, Marquinhos kalon francezët në avantazh

Baraspesha në miqësoren mes “all stars”-ve arabë dhe PSG e vendosur nga Cristiano Ronaldo pas goditjes së penalltisë në minutën e 34′-ët ka ndryshuar, me Marquinhos, i cili ka shënuar golin e dytë për francezët.

Pas një krosimi të bukur në zonë nga Mbappe, Marquinhos kërcen më lart se të tjerët duke kaluar të tijë në avantazhin 1 me 2, në minutën e 43′-të, të lojës. /albeu.com

SHIKONI GOLIN  


Shtuar 19.01.2023 19:01