“Unë shpenzoj më shumë se ti”, sherr mes dy fëmijëve të pasur në Mykonos (VIDEO)

Një video është bërë virale në rrjetet sociale, ku dy të rinj zihen me njëri-tjetrin.

Videoja është xhiruar në ishullin e milionerëve, Mykonos dhe dhe dy fëmijët e pasur zihen për një tavolinë në një lokal plazhi.

“Unë shpenzoj më shumë se ju”, dëgjohen ata duke thënë në videon që qarkullon në Tik Tok.

Protothema shkruan se videoja numëron mbi 20.800 pëlqime./albeu.com/