U tha se nuk flisnin me njëra-tjetrën, momenti emocionues i takimit të Oltës me motrën (VIDEO)

Vendimi i Oltës për tu larguar nga shtëpia e Big brither Vip ishte surpriza e spektaklit të së shtunës.

Aktorja tha se dëshira e saj për të takuar të birin ishte më e madhe se sa firorja e BBV.

Për rrjedhojë Olta la lojën dhe mënjeherë pas daljes hodhi poshtë akuzat për krisjen e marrdhënies me motrën e saj, Gerta Gixharin.

Familjarët e Oltës kanë publikuar në rrjete sociale kur dy motrata takohen bahskë pas tre muajsh, duke u përqafuar me mall.

@multiistufffOlta ❤️

♬ original sound – multistuff

/albeu.com/


Shtuar 2.04.2023 08:15

Tags: