U përleshën për një burrë, e “pësojnë” keq dy gratë shqiptare! Njëra në burg, tjetra në spital

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku dy gra janë përleshur me njëra-tjetrën për një burrë.

Lajmin e bënë të ditur mediet greke, të cilat kanë dhënë detaje të reja në lidhje me përleshjen midis tyre në Selanik të Greqisë.

Mësohet se dy gratë e përfshira në konflikt janë me origjinë shqiptare, shkruan protothema.gr.

Është publikuar gjithashtu fotografia e 27-vjeçares që goditi me thikë bashkëkombësen e saj, pasi sipas saj ajo frekuentohej me bashkëshortin e saj.

Aktualisht e lënduara e cila ka marrë dy goditje në bark dhe një në krah, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autorja pritet të dalë para drejtësisë greke për tu gjykuar.