U mor në pyetje, ish-kryebashkiakut të Dibrës i bie 2 mijë lekëshi nga xhepi kur doli nga SPAK

Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës është marrë në pyetje ditën e sotme nga SPAK.

Por detaji interesant i pikasur nga gazetarja Anila Hoxha ishte një monedhë 200 lekëshe e cila po del nga xhepat e ish-kryebashkiakut.

Siç duket edhe nga fotot që janë shkrepur nga jashtë ambienteve të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Rama e ka humbur qetësinë.

“Ish-kryetari i Bashkise se Dibres, ishte aq i emocionuar kur po hynte ne prokurori sa dhe 2 mije lekeshja qe kishte ne xhep deshi te dale nga astari,”-shkruan Anila Hoxha./albeu.com

Shtuar 28.06.2022 16:54