U fut në det për t’u larë, ndërron jetë pushuesi serb në Vlorë

Një 54-vjeçar serb ka ndërruar jetë ditën e sotme në plazhin “Uji i Ftohtë” në Vlorë.

Shtetasi serb, J. D., 54 vjeç, dyshohet që sapo ka rënë në kontakt me ujin në breg të detit, ka pësuar “arrest kardiak”.

54- vjeçarit i është dhënë ndihmë e menjëhershme nga pushuesit, roja bregdetare dhe më pas nga ekipi mjeksor i urgjencës, por 54 vjeçari ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave dhe të shkakut të humbjes së jetës së 54-vjeçarit.


Shtuar 2.08.2023 20:02

Tags: , ,