U bllokuan në kanionin e Langaricës, shpëtohen edhe 3 turistët e mbetur

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut që kanë përfshirë të gjithë territorin e vendit tonë, 10 turistë të huaj u bllokuan mesditën e sotme në kanionin e Langaricës në Përmet.

Fillimisht u shpëtuan 7 prej tyre, ndërsa së fundmi janë shpëtuar edhe 3 të tjerët.

Fatmirësisht ata janë mirë dhe jashtë rrezikut për jetën./Albeu.com


Shtuar 25.09.2023 18:21

Tags: