Tuna dhe Patrisi sërish bashkë? Ja çfarë e bashkon çiftin e njohur (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Tuna dhe bshkëshorti i saj, Patrisi, duket se janë sërish bashkë.

Patrisi ka publikuar në rrjete sociale foton më të ëmbël pranë të birit, duke bërë lëmsh fansat për raportin me Tunën, pasi çifti u përfol për ndarje.

Ai shihet me Zenin në krahë dhe në sy bie ngjashmëria e madhe mes tyre, pasi i vogli është një kopje e të atit.

Kujtojmë se pak muaj më parë, Tuna dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Zen./albeu.com/


Shtuar 15.08.2021 09:25

Tags: ,