Tmerr në Astir, shtetasi sirian u sulet qytetarëve me hanxhar në dorë

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur në Astir ku një shtetas sirian ka kërcënuar njerëzit me hanxhar në dorë.

Të alarmuar, qytetarët kanë lajmëruar policinë e Shtetit.

Burimet bëjnë me dije se shtetasi në fjalë është arrestuar dhe është shoqëruar në komisariat. /albeu.com/

 

 

 

 

 

Shtuar 11.03.2021 12:03