“Tik Toku” burim aksidenti në Shqipëri, i riu lë makinën pa shofer dhe ngjitet në gabinë (VIDEO)

Teksa vendi po “gëlon” nga aksidentet e shumta rrugore, të cilat vijnë për shkak të shpejtësisë, alkolit  apo mungesës së sinjalistikës, një tjetër burim aksidenti duket se janë edhe rrjetet sociale.

Në një video e publikuar në facebook nga “Aksidentet Rrugore”, shihet një i ri i cili lëshon makinën pa duar duke hipur mbi gabinë e më pas duke kërcyer vetëm për disa shikime në “Tik Tok”. /albeu.com/


Shtuar 17.07.2021 22:50