Teuta marshon drejt titullit, dyfishon shifrat (VIDEO)

Teuta ka dyishuar shifrat ndaj Apolonisë.

Kombinime fantastike të Bregut me Xhekson në krahun e majtë, ky i fundit jep një top tokazi në zonë, aty ku Lorenco Vila i vidhet mbrojtësit Zogaj dhe i vetëm me Harizajn, e shtyn topin në rrjetë, 2-0 për Teutën.


Shtuar 26.05.2021 17:32