Teuta dhe Vllaznia ndajnë pikët

Teuta dhe Vllaznia ishin në një përballje direkte për kreun, por në fund ai që ka përfituar ka qenë PArtizani.

Takimi është mbyllur në paqe 0-0, rezultat ky që i hap rrugën të kuqve për të rrëmbyer vendin e parë në tabelën e klasifikimit.

Ndërkohë kur kanë mbetur edhe 5 ndeshe nga fundi, Teuta mban vendin e 2 me 56 pikë, ndërsa Vllaznia në vendin e 3 me 54 pikë. /albeu.com/


Shtuar 3.05.2021 20:10