“Tërbohet” Lana, lumi del nga shtrati (VIDEO)

Rreshjet e shiut kanë përfshirë ditën e sotme të gjithë vendin duke shkaktuar dëme materiale, trafik dhe shkatërrime.

Edhe Tirana sot është përfshirë nga shiu por kësaj rradhe rrugët janë përmbytur nga uji duke krijuar kështu edhe vështirësi në kalimin e makinave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, lumi ka dalë në rrugë, ndërsa niveli i ujit shkon deri tek dera e makinave./albeu.com