Tentoi të trafikonte 12-vjeçarin e shpallur në kërkim, arrestohet 50-vjeçarja në Sarandë

Policia e Sarandës ka arrestuar një 50 vjeçare me inicialet B.M pasi u kap duke trafikuar te miturin Ronaldo Tanushi, i shpallur ne kerkim nga familja.

12-vjeçari u raportua i humbur nga babai i tij Gazmend Tanushi. Ai u filmua për herë të fundit nga një qytetare në zonën e liqenit teksa së bashku me një person tjetër tentuan t’i vidhnin qenin ditën e djeshme.

Ka qenë babai Ronaldo Tanushi ai i cili raportoi humbjen e djalit ditën e djeshme dhe u bëri apel qytetarëve që ta ndihmonin nëse do të shihnin gjurmë të tij.

 


Shtuar 6.07.2021 22:23