Tentoi të fshihte drogën, arrestohet shqiptari në Itali

Një qytetar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me drogë.

Sipas mediave italiane në momentin e ndalmit shqiptari ka tentuar të fshehë drogën. Policia pikasi veprimin e shqiptari, dhe vrapoi menjëherë drejt hotelit ku qendornte shqiptari dhe e ndaloi.

Në momentin e ndalimit atij iu gjetën gjashtë pako me lëndë narkotiker, me një peshë totale prej 3 gramë, duke u vënë më pas në pranga.

/AlbEu.com/


Shtuar 5.03.2023 17:01