“Të gjitha ose asgjë”, dokumentari i Juventusit i sezonit 2020-2021 (VIDEO)

Një udhëtim në prapaskenat e sezonit 2020-21, brenda Allianz Stadium, Continassa dhe madje edhe jasht fushës, me një vështrim ekskluziv të lojtarëve, stafit dhe menaxhimit.

Ky është dokumentari “Të gjitha ose asgjë: Juventus”, në dispozicion ekskluzivisht në Amazon Prime duke filluar nga 25 nëntori.

Dokumentari do të rindërtojë të gjithë sezonin 2020/2021. /albeu.com/


Shtuar 17.11.2021 21:45