Të dashuruar si 10 vite më parë, dalin pamjet nga vallëzimi i çiftit në dasëm (FOTO LAJM)

Edhe pse vitet kalojnë dashuria e tyre mbetet njësoj si 10 vite më parë.

Dhe këtë na e ka deklaruar më së miri Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani të cilët kurorëzojnë martesën e tyre.

Çifti i ka thënë po njëri tjetrit ditën e sotme mes 300 të ftuarve.

Por disa pamje kanë dalë nga ceremonia e tyre ku duken edhe momente nga kërcimi i çifti.

Në dasmë kanë marrë pjesë të afërm, shoqëri, politikanë dhe njerëz të njohur nga bota e medias dhe televizionit./albeu.com


Shtuar 25.09.2022 20:56