Synonte të qëllonte një tjetër person! Çfarë ndodhi mes të rinjve në Librazhd, cilët janë autori dhe i plagosuri (EMRAT-FOTO)

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në Librazhdit, ku një 27-vjeçar ka plagosur me armë zjarri një person në një nga lokalet e qytetit.

Burime për AlbEu.com, bëjnë me dije se pas një sherri mes të rinjve, 27-vjeçari Albi Biçaku, ka qëlluar në drejtim të një lokali k ishin ulur disa të rinj, duke plagosur në këmbë 35-vjeçarin Shpëtim Skura, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që policia ka ngritur postoblloqe në qytet për të bërë të mundur kapjen e 27-vjeçarit i cili është larguar nga vendngjarja menjëherë me një makinë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se shënjestër e 27-vjeçarit kishte qenë një tjetër person, i cili më herët kishte patur një zënkë me vëllain e Albi Biçakut.

/AlbEu.com/


Shtuar 21.02.2023 20:58