Surprizon Andi Bushati, shfaqet më sportiv se kurrë në kulmin e përplasjes politike

Analisti politik, Andi Bushati, shfaqet më në formë se kurrë dhe vjen me një ndryshim drastik.

Në fotografitë e publikuara në faqen e tij në Facebook, ai duket mjaft sportiv, duke luajtur tenis dhe në një formë të shkëlqyet trupore.

Kjo shfaqje e tij në këtë lloj forme, është jashtëzakonisht e rrallë, pasi shpesh jemi mësuar ta shohim atë nën kostumin serioz të jetës aktive politike./albeu.com