Stresi nuk i ndahet Berishës, i shkon edhe në Korçë (VIDEO)

Rreperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka shkuar në “foltoren” e Berishës në Korçë.

Stresi ditën e sotme në mëngjes, i ka blerë një buqetë të madhe me lule Berishës dhe e ka uruar për ditëlindje, në një video që vetë e shpërndau në Instagram.

Mesa duket, rreperi pas kthimit nga Londra, ka ndërmend të ndjekë axhendën e takimeve të Berishës./albeu.com


Shtuar 15.10.2021 18:49