SPAK kundështon lajmet: Nuredin Dumani nuk ka marrë statusin e të penduarit

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka bërë me dije ditën e sotme se Nuredin Dumani nuk ka marrë statusin e të penduarit duke mohuar sot gjithë deklaratat në media./albeu.com

Shtuar 27.04.2022 16:19