Sot një nga personazhet më të përfolur, e njihni vajzën në foto?

Fotoja që shihni më poshtë është e Beatrix Ramosajt kur ka qenë një vajzë e vogël.

Këngëtarja e ka publikuar vetë foton nga fëmijëria ku shihet me flokë të shkurtër deri te shpatullat, e veshur me një bluzë të kuqe dhe e buzëqeshur, teksa mban në krahë një mace.

Kujtojmë se Beatrix është një nga personazhet e showbizit më të përfolur në rrjet për shkak të historisë së saj të dashurisë me Donald Veshajn në Big Brother, ndërkohë që ky i fundit kishte një lidhje jashtë me moderatoren Bora Zemani.

 


Shtuar 10.07.2022 14:28