Sot Majk feston ditëlindjen, sa vjeç mbush këngëtari

Këngëtari i njohur Kastriot Rexha ose siç njihet nga të gjithë me emrin e artit Majk, feston sot ditëlindjen e tij.

Ai mbush plot 33 vjeç ndërsa lajmin për ditëlindjen e tij e ka bërë vetë në llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.

Krahas foto ai shkruan: “Faleminderit Zot për një vit tjetër, gëzuar ditëlindjen për mua!”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Artistë të njohur të estradës shqiptare e kanë uruar mikun e tyre për ditëlindjen e tij. Majk është dhe baba i një djali me emrin Roan por i ndarë nga mami i djalit. Çdo vit i biri e ka uruar në rrjete sociale me dedikime.

Majk ka kënduar një sërë ‘hitesh’ vetëm dhe në bashkëpunim me arstista të njohur duke numëruar miliona shikime nga fansat e shumtë që e ndjekin.


Shtuar 27.11.2022 16:36