Si u thyen pritshmëritë e Kryemadhit, merr vetëm 965 vota në Tiranë

Zgjedhjet e 25 prillit kanë mbaruar me fitoren e PS e cila siguroi e vetme 74 mandate.

LSI si forcë e tretë në vend, ka siguruar vetëm dy mandate në Tiranë, ndërsa Monika Kryemadhi e para në listë, ka rrëmbyer deri tani 965 vota.

Kujtojmë se Kryemadhi u kujdes që të bënte një fushatë të bollshme, mbushur me takime dhe pritshmëri shumë të larta, të cilat nuk janë realizuar. /albeu.com/


Shtuar 28.04.2021 22:38