Si rrallë herë! Nuk është më mister, Fjoralba Ponari duke shkëmbyer puthje me të dashurin (VIDEO)

Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri, për të cilën dihet shumë mbi punën dhe pak mbi jetën personale.

Fanatike mbi lidhjen e saj të dashurisë, ajo poston “rrallë e përmall” foto dhe video nga momentet e  tyre intime.

Gjatë festës së ditëlindjes së moderatores Argjira Spanca, Fjoralba ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj nga ku ka shkëmbyer edhe një puthje shumë romantike. /albeu.com/

 

 


Shtuar 8.11.2021 18:00