Si dy shoqe, Mira Konçi dhe e bija shkëlqejnë në SHBA (FOTO LAJM)

Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi prej vitesh janë larguar në SHBA ku dhe së bashku me familjen kanë vazhduar jetës e tyre atje.

Vajza e tyre e madhe, Era ka fituar zemrat e shumë ndjekësve në Instagram edhe pse nuk është një fytyrë publike në vend.

Era është bërë shpeshherë pjesë e mediave në Shqipëri pasi prindërit e saj janë figura mjaft të njohura dhe të respektuara, rastet si diplomimi apo festa të tjera familjare nuk I kanë shpëtuar publikut shqiptar.

Së fundmi Era ka shpërndarë në Instagram vidfeo me të ëmën ku shihen duke shëtitur në lagjet e Ëashington dhe nëse nuk do e dinim nuk do ta kuptomin nëse janë shoqë apo nënë e bijë.

Siç duket edhe nga pamjet që Era ka shpërndarë, ajo dhe Mira Konçi kanë një marrëdhënie mjaft të ngushtë dhe miqësore./albeu.com/


Shtuar 28.05.2021 12:42