Shqiptarët mirëpresin Mourinhon me një banderolë gjigante

Ditën e nesërme luhet finalja e Conference League dhe shqiptarët kanë bërë një gjest fisnik duke i uruar mirëseardhjen Mourinhos.

Është shpalosur një banderolë gjigante në Universitetin Politeknik të Tiranës, ku thuhej: “ Mirë se vini në Romën e vogël zoti Mourinho.”

Mourinho është një trajner me famë botërore dhe i dashur gjithashtu edhe nga tifozët e futbollit shqiptarë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 24.05.2022 17:01