“Shpresoj të mos jetë truk”, Salianji reagon për dorëheqjen e Bashës

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, është shprehur skeptik për dorëheqjen e kryedemokratit Lulzim Basha nga pozita e kreut të PD-së.

Salianji e quajti dorëheqjen e Bashës si truk të radhës.

“Ne do jemi këtu që në vijimësi rruga e PD të jetë drejt bashkimet e ripërtëritjes. Shpresoj që akti i sotëm të mos jetë një truk  dhe të kemi mundësi reale që PD të mos ripengohet nëpërmjet trukeve të ndryshme për të sjellë të njëjtin  përfundim”./albeu.com/