Shpërthim me lëndë plasëse në Shijak

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e sotme pranë banesës së një personu në Shijak.

Sipas policisë së Durrësit, lënda plasëse ka shpërthyer përpara portës, së 36-vjeçarit O.V., por fatmirësisht pa shkaktuar lëndime në njerëz dhe ka krijuar vetëm dëme materiale.

Mësohet se janë shoqëruar disa persona në komisariat, ndërsa ende nuk ka të dhëna mbi arsyet e këtij veprimi.


Shtuar 23.05.2021 23:05