Shpërthen në flakë Mercedezi në Mamurras (VIDEO)

Një Makinë është përfshirë nga flakët në autostradë.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur pranë Mamurrasit dhe mjeti i djegur është i tipit Mercedez Benz.

Nuk ka ende informacion të plotë për rrethanat e ngjarjes apo shkaqet që i kanë paraprirë./albeu.com


Shtuar 17.10.2021 17:17