Shpërthen festa në Alianz Arena, Bayern befason me 2 gola Barcelonën (VIDEO)

Shpërbëhet Barcelona në harkun e 3 minutave.  Lukas Hernandez dhe Leroi Sane nujk falin katalanasit.

50′ 1 – 0 Lucas Hernández Assist: J. Kimmich

Shtuar 13.09.2022 22:10