Shpërthejnë tifozët e Realit, duan menjëherë largimin e Hazard (VIDEO)

Tifozët e Real Madrid duan menjëherë largimin e Hazard.

E gjitha kjo ndodhi teksa Hazard festoi dje me ish-shokët e skuadrës të Chelsea menjëherë pasi mbaroi sfida e Champions League ku Chelsea siguroi finalen duke mundur 3-1 me rezultat të përgjithshëm Realin, shkruan Albeu.com.

Tifozët mendojnë se ajo çfarë bëri ai, është “mungesë respekti” dhe duan që të largohet menjëherë. /albeu.com/

Shtuar 6.05.2021 04:05