Shkrumbohet nga zjarri një banesë në Berat

Banesa e një familjeje të komunitetit rom në Berat është përfshirë ditën e sotme nga flakët, duke I djegur totalisht.

Mësohet se zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe shkak mund të jetë bërë një shkëdijë elektrike.

Në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja që po bën të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa policia po heton për të gjetur shkakun e zjarrit./albeu.com


Shtuar 22.05.2021 11:23

Tags: ,