Shkrumbohet nga flakët makina në oborrin e Kishës në Laç

Një makina është djegur plotësisht në oborrin  e Kshës në qytetin e Laçit mbrëmjen e djeshme.

Zjarrfiksja nuk ka arritur te shuaj flakët e zjarrit. Sipas burimeve makina ka marre flakë në oborrin e Kishës së Laçit.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit. Policia dhe grupi hetimor kanë nisur verifikimet.

Nuk ka patur persona të lënduar.

Ndërkhë që paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit të jetë bërë një defekt në automjet

Makina drejtohej nga një grua nga Tirana.

 


Shtuar 18.07.2021 08:28

Tags: , ,