Shkon në 5 numri i viktimave nga aksidenti në Fushë Krujë-Milot, ndërron jetë 34-vjeçarja

Ditën e sotme ndodhi një aksident tragjik në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë humbur jetën pesë persona, ku i pesti është raportuar së fundmi.

Sipas burimeve mësohet se edhe 34-vjeçarja Rudina Haka, nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe për pasojë ka ndërruar jetë./albeu.com/


Shtuar 6.03.2022 18:03