Shi i dendur dhe erë e fortë, stuhia sjell përmbytje në Tiranë dhe Durrës (VIDEO)

Mesditen e kësaj të premteje, vendi ynë është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe erë e fortë.

Për shkak të shiut, përmbytje të mëdha ka në rrugët e Tiranës dhe Durrësit, duke paralizuar qarkullimin rrugor.

Gjithashtu është bllokuar një pjesë e autostradës Turanë-Durrës.

Ndiqni hartën LIVE

 

vijon…


Shtuar 3.11.2023 13:19