Sherri u solli policinë në derë, dy shqiptarët tentojnë të arratisen nga çatia

Mbrëmjen e djeshme, në via della Palazzina, në Itali është thirrur policia për shkak se një çift po ziheshin në pallat.

Më të mbërritur policia, ata kanë tentuar të arratiset nga çatia pasi ndaj burrit ishte lëshuar urdhër arresti për drogë.

Nisur nga situata, dy shqiptarëve nuk u mbetej gjë tjetër veçse të rizbrisnin dhe i shpalluri në kërkim u arrestua, ndërsa të dy janë pa dokumente në Itali./albeu.com


Shtuar 29.12.2022 12:28