Shënoi ndaj Kukësit, lojtari i Partizanit goditet me shishe nga tifozët verilindorë (VIDEO)

Partizani arriti të kalonte në avantazh ndaj Kukësit në minutën e 14-të pas një goli shumë të bukur nga goditja e lirë.

Gjatë momentit të festimit, Tedi Cara, autori i golit, u godit nga tifozët verilindorë me shishe duke mbetur i gjakosur.Ai nuk mundi ta vazhdonte më lojën dhe u zëvendësua në mënyrë direkte./ h.ll/albeu.com

KIlikoni këtu për të parë incidentin

Shtuar 19.09.2022 15:36