Shënoi ‘hat-trick’ ditën e djeshme, mënyra e festimit të Vinicius Jr bëhet virale (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Real madrid fitoi thellë ndaj Levantes me rezultatin 6-0.

Vinicius Jr ishte protagonisti kryesor në këtë ndeshje pasi shënoi tre gola. Ajo që ra në sy gjatë golit të tretë të tij ishte mënyra e festimit.

Talenti brazilian shkoi në këndin e fushës dhe festoi si Cristiano Ronaldo. Këto pamje janë bërë virale në rrjetet sociale./ h.ll/albeu.com

Shtuar 13.05.2022 11:44