“Sfidon” Ramën, deputeti socialist kapet duke vizatuar lepurusha në Kuvend (FOTO LAJM)

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu, është fotografuar duke vizatuar lepurusha në Kuvend

Pas mbarimit të fjalës në Kuvend, Gogu është ulur në vendin e tij dhe ka nisur të merret me piktura.

Mesa duket, Gogu e paska talent të fshehur pikturën, një hobi që e pëlqen edhe kryeministri Edi Rama./albeu.com/

 

Shtuar 14.04.2022 16:57