Sarën e tradhton fustani (FOTO LAJM)

Sara e Ledrit dje ka sjellë tri poza nga Dubai.

Ajo u shfaq veshur me një fustan të zi, por të hapur tek gjoksi.

Ndonëse në dy pozat e para dukej gjithçka në rregull, në të tretën që postoi Sarës i doli gjoksi.

Ajo dhe Ledri tanimë janë prindër të një vajze.


Shtuar 14.05.2021 20:57