Samiti i BE dhe Ballkanit Perëndimor, Rama publikon pamje nga vendi ku do të mirëpresë liderët: Gjithçka gati

Liderët e Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor do të jenë të pranishëm ditën e nesërme në Shqipëri pasi zhvillohet Samiti.

Ndërkohë Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga sallat ku do të mirëpresë ditën e nesërme liderët e BE-së.

“Gjithçka gati për të mikpritur Bashkimin Europian në Shqipëri”, ka shkruar kreu i qeverisë krahas videos.


Shtuar 5.12.2022 20:44