Sali Berisha: Plas sherri në PS, rrihet me grushta Pjerin Ndreu

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook denoncon se ditën e djeshme gjatë një mbledhje në selinë e PS në Lezhe ka ndodhur një sherr fizik mes tyre.

Sipas denoncuesit, kryetari i Bashkisë, Pjerin Ndreu dhe prefekti Gjokë Jaku janë përleshur me grushte me njëri-tejtrin.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Rrihen me grushta Pirini dhe Gjoke Jaku ne shtrofullen elektorale!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje zoti kryeminister. Ne baze te informacioneve qe kam direkt nga shtabi elektoral i PS  pardje pas nje sherri te madhe dhe shkembimit te akuzave te renda per njeri tjetrin jan rrahur me grushte prefekti Gjoke Jaku dhe kryetari i bashkise Pjerin Ndreu.Ngjarja ka ndodhur ne shtabin elektoral brenda ne bashkine e lezhes. Te fala.

Shtuar 23.03.2021 03:03