Rritet lehtë euro dhe dollari, ky është këmbimi valutor për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Ditën e sotme vihet re një rritje e lehtë e dollarit në kursin e Këmbimit Valutor. Ndërkohë që Euroja, Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.

Kursi i këmbimit valutor si më poshtë:

Dollari: Blihet 104, Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 143, Shitet 144.2

Franga Zviceriane: Blihet 112.6, Shitet 113.4


Shtuar 21.10.2021 08:27