Rrëshkiti në banjo, humb jetën në banesën e tij 67 vjeçari në Pogradec

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku ka humbur jetën aksidentalisht 67-vjeçari.

Një 67 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht si pasojë e rrëzimit në banesën e tij, konkretisht ne banjo.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Lagjen numër 4 në qytetin e Pogradecit.

Burime bëjnë me dije se, viktima i identifikuar si Faredin Hoxhalli është gjetur pa jetë nga familjarët, ndërsa parapralisht dyshohet se ka rrëshqitur në banjë dhe ka rënë.

Trupi është transportuar në morgun e qytetit ndërsa pritet edhe autopsia mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes ndërkohë që policia  po heton ngjarjen.  /albeu.com/

 

Shtuar 14.07.2021 21:30